Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


VD

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Dobrá cena za produkt, který jsem sháněl. Co je ale tragédie, je komunikace obchodu. Na moje dotazy v podstatě neodpověděli (ne, nezahrnoval jsem je tunou dotazů, měl jsem jednu jedinou prosbu k úpravě položky objednávky). A v dnešní době úplně nepochopitelný systém placení objednávky (asi nějaký pozůstatek z 90. let z doby objednávek faxem). Vytvoříte objednávku, zvolíte platbu převodem a čekáte dva dny, než Vám přijde zálohová faktura (to ale v první chvíli není jasné, že budete čekat, takže prvně pátráte, kam máte objednávku zaplatit). Nerozumím, proč neposílají údaje k platbě rovnou s vytvořením objednávky. Co se týče kvality zabalení - objednal jsem oleje, které jen hodily do krabice. Bez vystlání. Takže jeden samozřejmě trochu vytekl. A všechno zapatlal. Tip pro eshop: v minulosti jsem oleje dostal zabalené tak, že byly jen stažené izolepou, což mi příjde jako jednoduché a funkční řešení. Každý vidí, co je předmětem zásilky, takže s tím nikdo během přepravy nehází."

Side – E-shop pemacz.cz

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Strip – Motorový olej Castrol EDGE Titanium FST Professional

Oleje motorové

Průvodce výběrem olejůSkrýt průvodce

Vyberte co hledáte:

OlejeFiltry
 

Zobrazené ceny jsou v Kč včetně DPH.

Nacházíte se ve skupině Oleje motorové. Zde naleznete motorové oleje pro osobní automobily, nákladní automobily,lodě, motocykly, sněžné skútry, ale také motorové oleje pro zahradní techniku a zemědělskou techniku. Skupiny si můžete dále filtrovat podle použití oleje nebo podle výrobce motorového oleje.
Nabízíme sortiment motorových olejů těchto výrobců:
BMW, Castrol, Cinol, Divinol, ELF, Ford, Fuchs, Liqui Moly, Lotos, Mobil, Mogul, Mol, Motul, Opel, Petro-Canada, BMW, Shell, Texaco, Total, Valvoline
 

Naposledy navštívené produkty: