Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


Josef Tábor

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Doporučuji!!!"

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Strip – Hydraulický olej Dexoll

Vrácení, výměna, reklamace zboží

Jak postupovat, když ...

Adresa a kontakty provozovny, kam zasílat veškeré zásilky, vratky, reklamace, dokumenty..

  • AUTODÍLY PEMA s.r.o
  • Šalounova 35, 703 00Ostrava-Vítkovice
  • GSM: +420 558 431 528
  • e-mail: info@autodily-pema.cz

Chci vrátit zboží ve 14 denní lhůtě

Vzorový formulář pro odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy

Pokud se jako spotřebitel rozhodnete využít zákonného práva odstoupení od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží objednaného distančním způsobem, můžete využít níže přiložený formulář nebo jiným způsobem oznámit vůli odstoupení od smlouvy.

Zboží poté zašlete zpět na adresu provozovny. K balíku přiložte buď kopií původního dokladu nebo průvodní dopis, ve kterém uvedete kontaktní informace, číslo zakázky nebo faktury a informaci o tom, že chcete zboží vrátit. Zboží bude po doručení zpět zkontrolováno, následně Vám bude zaslán dobropis, kde uvedete č. účtu, datum a Váš podpis. Peníze budou poté zaslány na Váš účet.

Vrácení zboží a jeho obal

vykřičníkPři vrácení zboží pokud možno v maximální možné míře zachovejte původní obal. Nepoužívejte lepící pásku přímo na krabici.

Vždy je vhodné krabici nejprve obalit papírem nebo folií a nakonec zásilku zpevnit lepící páskou. Lepicí páskou znehodnocená krabice výrazně snižuje znovuprodejnost zboží nebo vrácení zboží dodavateli a vystavujete se riziku stržení poměrné částky za znehodnocení zboží.

přelepený obal přelepený obal přelepený obal

 

 

 

 

 

 

 

Výměna zboží za jiné

Pokud zakoupíte zboží, které si přejete vyměnit za jiné, postupujte stejně, jako byste chtěli zboží vrátit ve 14 denní lhůtě. Zároveň vytvořte novou objednávku na zboží, které si přejete zaměnit.Do poznámky k objednávce, prosím, uveďte, že se jedná o výměnu zboží a napište číslo původního dokladu. Zároveň odešlete zboží určené k vrácení na naši adresu.

Jakmile zboží dorazí zpět, zkontrolujeme jej a odešleme Vám zboží nové. Případný cenový rozdíl bude započten, přeplatek vrátíme na účet, nedoplatek uhradíte dobírkou.

Pokud na vyměněné zboží spěcháte, objednejte jej klasicky přes eshop a zaplaťte dobírkou. Zboží, které chcete vrátit, zašlete zpět na naši provozovnu a my na něj po kontrole vystavíme dobropis a peníze za původní nákup zašleme na váš účet.

Reklamace zboží

Pokud potřebujete reklamovat zboží, vyplňte prosím přiložený dokument. Obsahuje údaje potřebné k vyřízení reklamace zboží bez zbytečných průtahů.

Reklamační řízení započne ve chvíli, kdy obdržíme kompletní zboží i informace nutné k reklamaci.

K dispozici je soubor ve formátu Microsoft Excel, který můžete vyplnit na počítači, vytisknout a zaslat se zbožím nebo odeslat emailem, nebo využít soubor PDF, který vyplníte ručně a můžete také přiložit k reklamovanému zboží, nebo naskenovat a zaslat elektronicky.