Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


Pepa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Mohu doporučit ! Široký a kvalitní sortiment zboží ! Příjemné ceny ! Chválím !"

Side – E-shop pemacz.cz

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Převodový olej Valvoline ATF 1L

Poslední události

Platba platebními kartami

Nově je při osobním odběru zboží na prodejně možné platit platebními kartami. Akceptujeme karty Visa, Visa Electron, Visa Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

Heuréka, ověřeno zákazníky

Heureka.cz - ověřeno zákazníky

Děkujeme, díky vašim kladným ohlasům náš obchod získal ocenění "Ověřeno zákazníky", které je udělováno obchodům, na které jsou uváděny kladné ohlasy a recenze na srovnávači cen Heureka.cz. Je to pro nás důkaz, že kráčíme správným směrem a jsme pro vás důvěryhodným partnerem.


Oleje pro specifické použití a oleje dalších výrobců

Zařadili jsme do portfolia nabídku olejů pro specifické využití. Například oleje pro zemědělskou techniku, zahradní techniku, lodě či sněžné skůtry

Naše nabídka se navíc rozrostla o další výrobce motorových olejů, určitě tak je z čeho vybírat. Přejeme příjemný nákup.

Nově v sortimentu oblíbené oleje značky Cinol

Nově v naší nabídce naleznete oleje značky Cinol, které se vyznačují kvalitou za rozumnou cenu.

Rozšíření sortimentu o značku olejů Divinol

Společnost Zeller + Gmelin se zabývá výrobou nejen motorových olejů již od roku 1866. Nyní můžete kvalitní oleje značky Divinol zakoupit i u nás.

Spuštění internetového obchodu oleje-pema.cz

Vítáme vás v nově spuštěném internetovém obchodě zaměřeném na prodej motorových a jiných olejů, kapalin, maziv a příslušenství. V obchodě naleznete širokou nabídku aktuálních motorových, převodových olejů, provozních kapalin, maziv a příslušenství. Obchod oleje-pema.cz zastřešuje společnost AUTODÍLY PEMA s.r.o, která provozuje oblíbený obchod s výfuky a autodíly www.AAAVYFUKY.cz. Věříme proto, že i zde budete s nákupem spokojeni.

U příležitosti spuštění jsme pro vás připravili i množství akcí a slev, které najdete v menu Akční nabídky. Přejeme příjemný nákup.