Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


Hektor

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Pružnost, zboží nachystané, nekomlikovaný prodej První zkušenost je velmi dobrá Určitě se zmíním svým přátelům"

Side – E-shop pemacz.cz

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Strip – Souprava nástrčných klíčů KS Tools

Originální firemní motorové oleje

Firemní originální oleje

Ford Formula F

Většina motoristů má v povědomí mnoho kvalitních, léty prověřených a obecně známých výrobců motorových olejů, jako Castrol, Shell, Mobil, Elf, Mogul a další.

Co už ale mnoho lidí neví je, že některé automobilky mají také oleje speciálně určené do svých koncernových motorů, které splňují jejich specifikace a bývají používány v prvovýrobě nebo v autorizovaných servisech jako originální náhradní díl.

Proč originální firemní olej místo značkového univerzálu

Jedna z výhod je ta, že olej je typově přímo výrobcem doporučen do vašeho vozu, nešlápnete tak vedle. Nemusíte také přemýšlet, zda ten který olej splňuje normy předepsané výrobcem a jednoduše koupíte "originální náhradní díl" do svého auta.

Když nahlédneme například do naší nabídky, najdeme originální olej Ford Formula F v ceně mezi 580-650 Kč pro 5l balení. Další, cenově nějbližší motorový olej, který můžeme použít do Fordu (ale již nejen do něj, splňuje mnohem více norem pro ostatní vozidla) je cenově o 100-200 Kč více. Proto doporučujeme do aut, u kterých je to možné, originální firemní oleje.

Líbil se Vám článek? Pomohl Vám? Sdílejte jej..