Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


Pavel

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Vloni jsem koupil olej Shell Helix Ultra 0W-40 a olejový filtr.OK. Letos jsem to chtěl zopakovat a tento olej byl dočasně nedostupný. Na dotaz emailem kdy bude,mi bylo sděleno,že to neví ani dodavatel. Bylo to pro mě nepříjemné,musel jsem zase tomu věnovat čas a vybrat náhradní olej."

Side – Shop Roku 2019

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Strip – Dárkové sady, kosmetika

Návody k použití, ke stažení

Reklamace zboží

Pokud potřebujete reklamovat zboží, vyplňte prosím přiložený dokument. Obsahuje údaje, které jsou velmi důležité pro správné a co nejrychlejší vyřízení reklamace autodílů.

K dispozici je soubor ve formátu Microsoft Excel, který můžete vyplnit na počítači, vytisknout a zaslat se zbožím nebo odeslat emailem, nebo využít soubor PDF, který vyplníte ručně a můžete také přiložit k reklamovanému zboží, nebo naskenovat a zaslat elektronicky.

Vrácení zboží a jeho obal

vykřičníkPři vrácení zboží pokud možno v maximální možné míře zachovejte původní obal. Neoblepujte přímo krabici lepící páskou.

Vždy je vhodné krabici nejprve obalit papírem nebo folií a oblepit až následně. Takto znehodnocená krabice výrazně snižuje znovuprodejnost zboží nebo vrácení zboží dodavateli a vystavujete se riziku stržení poměrné částky za znehodnocení zboží.

přelepený obal přelepený obal přelepený obal