Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


Michal

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Doporučuji"

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Strip – Sada nářadí gola YATO 216 kusů

Mazací plány - motorové oleje

Mazací plány

Při výběru motorového oleje je vždy nutné dodržovat specifikace určené výrobcem, které najdete v servisní knížce. Pokud tyto informace nemáte, mohou vám pomoci mazací plány.

Mazací plány vám pomohou zjistit, jaký olej výrobce doporučuje do vašeho vozidla. Postačí si z uvedených možností zvolit vašeho oblíbeného výrobce motorového oleje. Budete přesměrováni na stránku výrobce, kde podle parametrů vašeho vozu zjistíte typ oleje, který je vhodný a doporučený pro váš vůz.

Castrol

Castrol - mazací plány

Mazací plány pro oleje výrobce Castrol. Po příchodu na stránky v pravé části zvolte zvolte odkaz "Mazací plány". Poté vyberte výrobce vašeho auta, specifikujte model. V posledním kroku je uveden doporučený typ oleje.


Shell

Shell - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce Shell. Po kliknutí zvolte druh automobilu (osobní, nákladní, motorka atd.), dále zvolte výrobce, model auta, poté se zobrazí výrobcem doporučený olej.

Paramo - Mogul

Paramo - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce Paramo, motorové oleje značky Mogul. Po kliknutí na jedné straně z nabídek vyberete všechny parametry vašeho auta. Poté se zobrazí doporučený olej pro vaše auto.


Valvoline

Valvoline - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce Valvoline. Stránka je v anglickém jazyce. Z roletové nabídky vyberte značku vašeho vozu, model a typ auta a také počet ujetých kilometrů. Poté se zobrazí doporučený olej pro váš vůz.


Q8

Q8 - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce Q8. Stránka je v anglickém jazyce. Klikáním specifikujete typ vozu, značku, model, motor a již uvidíte vhodný olej pro vaše auto.


ARAL

ARAL - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce ARAL. Stránka je v německém jazyce. Kliknutím na obrázek vyberte osobní auto. Z roletové nabídky "Kategorie" vyberte "PKW", dále značku vašeho vozu, model a typ auta. Poté se zobrazí doporučený olej pro váš vůz.


Total

Total - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce Total. Stránka je v anglickém jazyce. Klikáním specifikujete typ vozu, značku, model, motor a již uvidíte vhodný olej pro vaše auto.


Mobil

MOBIL - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce MOBIL. Stránka je v německém jazyce.. Po kliknutí hned do prvního možného řádku vepište značku auta a stiskněte "Enter" (klikněte "Suche"). Na další straně vyberte typ vozu. Pokud se na stránce nenalézá, na konci seznamu stiskněte tlačítko "Show all results", poté vyberte vaše auto. Na další straně je uveden doporučený olej pro váš vůz.


Elf

Elf - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce Elf. Stránka je v anglickém jazyce. Klikáním specifikujete typ vozu, značku, model, motor a již uvidíte vhodný olej pro vaše auto.


Liqui moly

Liqui moly - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce Liqui moly. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolte ikonou, jakého typu je váš vůz. Poté zvolte výrobce vozu z nabízených možností. Dále specifikujte typ vašeho vozu a motorizaci. Poté uvidíte oleje výrobce Liqui Moly určené pro váš vůz.


Motul

Motul - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Motul. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí můžete vyhledat typ vozu přímo ve vyhledávacím políčku, nebo jej vyhledat pomocí výběru ve stromu, kdy specifikujete značku, model auta atd. až se dostanete k oleji vhodném pro váš vůz.


Selenia

Selenia - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Selenia. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolíte značku vozu. Dále vyberete možnost "motorcars" a přesný typ vašeho vozu a potvrdíte stisknutím "search". Nyní stačí jen vybrat konkrétní verzi vašeho auta a zjistíte vhodný olej.


Lukoil

Lukoil - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Lukoil. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolíte kategorii vozu. Dále vyberete výrobce vašeho vozu "Select a Make", dále model "Select a Model" a nakonec typ vozu "Select a Type". Poté klikněte na tlačítko "Zobrazit radu"


Repsol

Repsol - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Repsol. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolíte ikonu auta nebo motocyklu, dle potřeby. Následně zvolíte značku (select the make), model a motorizaci a potvrdíte stisknutím "search". Nyní vidíte seznam vhodných maziv nejen pro motor.

BP - British Petrol

BP - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje BP. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolíte typ auta nebo motocyklu (osobní, dodávka do 7.5t apod), dle potřeby. Následně zvolíte značku (choose a make), model a motorizaci a potvrdíte stisknutím "submit". Nyní vidíte seznam vhodných maziv nejen pro motor.

Millers Oils

Eurol - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Millers Oils. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolíte kliknutím na ikonu typ vozu (osobní, dodávka, motocykl atd, dle potřeby). Následně zvolíte značku (select manufacturer), model a motorizaci, po poslední volbě vyčkáte zobrazení informací o vhodném oleji.

Ravenol

Ravenol - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Ravenol. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolíte kliknutím na ikonu typ vozu (osobní, dodávka, motocykl atd, dle potřeby). Následně zvolíte značku (select manufacturer), model a motorizaci, po poslední volbě vyčkáte zobrazení informací o vhodném oleji.

Dexoll

Dexoll - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Dexoll. Zvolíte značku, model a motorizaci, po poslední volbě vyčkáte zobrazení informací o vhodném oleji.

AGIP / ENI

AGIP / ENI - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje AGIP / ENI. Zvolíte značku, model a motorizaci, po poslední volbě vyčkáte zobrazení informací o vhodném oleji nebo vyhledáte vůz pomocí vyhledávače.

Petro-Canada

AGIP / ENI - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Petro-Canada. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí na odkaz mazacích plánů se vám zobrazí průvodce, kde vyberete typ vozidla (Choose a vehicle type), poté výrobce vozu (Choose a make) a jako poslední krok model vozu (Choose a model)

Líbil se Vám článek? Pomohl Vám? Sdílejte jej..