Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


bandog77

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Vřele doporučuji"

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

Převodový olej Valvoline ATF 1L

Jak vybrat správný olej

Mazací plány

Při výběru motorového oleje je vždy nutné dodržovat specifikace určené výrobcem, které najdete v servisní knížce. Pokud tyto informace nemáte, mohou vám pomoci mazací plány.

Mazací plány vám pomohou zjistit, jaký olej výrobce doporučuje do vašeho vozidla. Postačí si z uvedených možností zvolit vašeho oblíbeného výrobce motorového oleje. Budete přesměrováni na stránku výrobce, kde podle parametrů vašeho vozu zjistíte typ oleje, který je vhodný a doporučený pro váš vůz.

Castrol

Castrol - mazací plány

Mazací plány pro oleje výrobce Castrol. Po příchodu na stránky v pravé části zvolte zvolte odkaz "Mazací plány". Poté vyberte výrobce vašeho auta, specifikujte model. V posledním kroku je uveden doporučený typ oleje.


Shell

Shell - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce Shell. Po kliknutí zvolte druh automobilu (osobní, nákladní, motorka atd.), dále zvolte výrobce, model auta, poté se zobrazí výrobcem doporučený olej.

Paramo - Mogul

Paramo - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce Paramo, motorové oleje značky Mogul. Po kliknutí na jedné straně z nabídek vyberete všechny parametry vašeho auta. Poté se zobrazí doporučený olej pro vaše auto.


Valvoline

Valvoline - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce Valvoline. Stránka je v anglickém jazyce. Z roletové nabídky vyberte značku vašeho vozu, model a typ auta a také počet ujetých kilometrů. Poté se zobrazí doporučený olej pro váš vůz.


Q8

Q8 - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce Q8. Stránka je v anglickém jazyce. Klikáním specifikujete typ vozu, značku, model, motor a již uvidíte vhodný olej pro vaše auto.


ARAL

ARAL - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce ARAL. Stránka je v německém jazyce. Kliknutím na obrázek vyberte osobní auto. Z roletové nabídky "Kategorie" vyberte "PKW", dále značku vašeho vozu, model a typ auta. Poté se zobrazí doporučený olej pro váš vůz.


Total

Total - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce Total. Stránka je v anglickém jazyce. Klikáním specifikujete typ vozu, značku, model, motor a již uvidíte vhodný olej pro vaše auto.


Mobil

MOBIL - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce MOBIL. Stránka je v německém jazyce.. Po zobrazení stránky klikněte na tlačítko "Suche starten" a dále zadávejte značku vozu, rok výroby, model vozu, ...


Elf

Elf - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce Elf. Stránka je v anglickém jazyce. Klikáním specifikujete typ vozu, značku, model, motor a již uvidíte vhodný olej pro vaše auto.


Liqui moly

Liqui moly - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje výrobce Liqui moly. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolte ikonou, jakého typu je váš vůz. Poté zvolte výrobce vozu z nabízených možností. Dále specifikujte typ vašeho vozu a motorizaci. Poté uvidíte oleje výrobce Liqui Moly určené pro váš vůz.


Motul

Motul - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Motul. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí můžete vyhledat typ vozu přímo ve vyhledávacím políčku, nebo jej vyhledat pomocí výběru ve stromu, kdy specifikujete značku, model auta atd. až se dostanete k oleji vhodném pro váš vůz.


Selenia

Selenia - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Selenia. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolíte značku vozu. Dále vyberete možnost "motorcars" a přesný typ vašeho vozu a potvrdíte stisknutím "search". Nyní stačí jen vybrat konkrétní verzi vašeho auta a zjistíte vhodný olej.


Lukoil

Lukoil - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Lukoil. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolíte kategorii vozu. Dále vyberete výrobce vašeho vozu "Select a Make", dále model "Select a Model" a nakonec typ vozu "Select a Type". Poté klikněte na tlačítko "Zobrazit radu"


Repsol

Repsol - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Repsol. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolíte ikonu auta nebo motocyklu, dle potřeby. Následně zvolíte značku (select the make), model a motorizaci a potvrdíte stisknutím "search". Nyní vidíte seznam vhodných maziv nejen pro motor.

BP - British Petrol

BP - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje BP. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolíte typ auta nebo motocyklu (osobní, dodávka do 7.5t apod), dle potřeby. Následně zvolíte značku (choose a make), model a motorizaci a potvrdíte stisknutím "submit". Nyní vidíte seznam vhodných maziv nejen pro motor.

Millers Oils

Eurol - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Millers Oils. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolíte kliknutím na ikonu typ vozu (osobní, dodávka, motocykl atd, dle potřeby). Následně zvolíte značku (select manufacturer), model a motorizaci, po poslední volbě vyčkáte zobrazení informací o vhodném oleji.

Ravenol

Ravenol - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Ravenol. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolíte kliknutím na ikonu typ vozu (osobní, dodávka, motocykl atd, dle potřeby). Následně zvolíte značku (select manufacturer), model a motorizaci, po poslední volbě vyčkáte zobrazení informací o vhodném oleji.

Dexoll

Dexoll - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Dexoll. Zvolíte značku, model a motorizaci, po poslední volbě vyčkáte zobrazení informací o vhodném oleji.

AGIP / ENI

AGIP / ENI - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje AGIP / ENI. Zvolíte značku, model a motorizaci, po poslední volbě vyčkáte zobrazení informací o vhodném oleji nebo vyhledáte vůz pomocí vyhledávače.

Petro-Canada

AGIP / ENI - výrobce olejů a maziv

Mazací plány pro oleje Petro-Canada. Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí na odkaz mazacích plánů se vám zobrazí průvodce, kde vyberete typ vozidla (Choose a vehicle type), poté výrobce vozu (Choose a make) a jako poslední krok model vozu (Choose a model)

Líbil se Vám článek? Pomohl Vám? Sdílejte jej..