Navštivte také  >

Co o nás napsali zákazníci na Heureka.cz


Hektor

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Pružnost, zboží nachystané, nekomlikovaný prodej První zkušenost je velmi dobrá Určitě se zmíním svým přátelům"

Side – E-shop pemacz.cz

+420 558 431 528

Po - Pá 8:00 - 17:00

BG 6900 Sada pro dekarbonizaci

Garance původu

Původ prodávaných olejů

Balení olejů

Valvoline 1litr

Veškeré námi prodávané oleje obdržíte vždy v originálním balení se standardně zapečetěným víčkem tak, jak olej distribuuje výrobce. Nenakoupíte u nás oleje rozlévané, oleje v náhradních obalech ani oleje, které by jinak zpochybňovaly svůj původ.
(Existují speciální oleje, které nejsou distribuovány v malých, např. litrových baleních, tyto je možné dodávat stáčené. Stáčení provádí výhradně místní distributor dané značky s příslušným povolením výrobce a na to, že je olej stáčený, jste jednoznačně upozorněni, tuto skutečnost uvádíme v názvu zboží).

Distribuční sítě

Veškeré námi prodávané oleje jsou získávány z oficiálních distribučních sítí nejen v České republice. Nenakupujeme oleje od pochybných obchodníků či garážových prodejců. Naše pověst pro nás znamená více, než několik procent zisku navíc a vystavení se riziku poškození dobrého jména.

Ochranné znaky

Pokud výrobce olejů dodává na své výrobky některé ochranné prvky, na našich olejích je rovněž naleznete. Jde o nejrůznější hologramy, ochranné folie, zapečetěná víčka a další používané prvky.

Stáří oleje

Stáří prodávaných olejů je dáno obrátkovostí daného produktu, u speciálních olejů také četností emisí daného typu. U nejprodávanějších olejů to bývá v řádu několika měsíců od data plnění, u méně prodávaných to může být více. Standardní doba trvanlivosti (použitelnosti) uzavřeného oleje je 5 let.